Rewind: De best betalte YouTuberne i 2021
Del på
5-Year Crafts 5 Year Crafts
abonnenter
2,060,000
visninger Video
497,801,672
video count
83
Kategori
YouTuber siden
2020
Del det, hvis du liker det

5-Year Crafts YouTube-kanal statistikk

5-Year Crafts
abonnenter
2,060,000
visninger Video
497,801,672
video count
83
Anslåtte inntekter i de siste 30 dagene
€ 12.2K - € 73.3K
28,519
siste 7 dager
abonnenter
122,223
siste 30 dager
290,000
siste 90 dager
8,487,244
siste 7 dager
visninger Video
36,373,899
siste 30 dager
88,761,638
siste 90 dager
Dato visninger Video Estimert fortjeneste
13.01.2022 Thu +32,736,509 € 11K - € 66K
17.12.2021 Fri +5,736,214 € 1.93K - € 11.6K
11.12.2021 Sat +6,049,370 € 2.03K - € 12.2K
05.12.2021 Sun +4,795,516 € 1.61K - € 9.67K
30.11.2021 Tue +8,583,543 € 2.88K - € 17.3K
22.11.2021 Mon +7,062,079 € 2.37K - € 14.2K
15.11.2021 Mon +8,973,472 € 3.02K - € 18.1K
03.11.2021 Wed +5,815,960 € 1.95K - € 11.7K
28.10.2021 Thu +9,008,975 € 3.03K - € 18.2K
22.10.2021 Fri +7,179,413 € 2.41K - € 14.5K
13.10.2021 Wed +7,753,454 € 2.61K - € 15.6K
04.10.2021 Mon +7,530,289 € 2.53K - € 15.2K
28.09.2021 Tue +5,521,325 € 1.86K - € 11.1K
22.09.2021 Wed +8,863,785 € 2.98K - € 17.9K