Rewind: De best betalte YouTuberne i 2021
Del på
Davie504 Davie504
abonnenter
10,000,000
visninger Video
1,606,517,960
video count
701
Kategori
YouTuber siden
2011
Del det, hvis du liker det

Davie504 YouTube-kanal statistikk

Davie504
abonnenter
10,000,000
visninger Video
1,606,517,960
video count
701
Anslåtte inntekter i de siste 30 dagene
€ 16.7K - € 100K
0
siste 7 dager
abonnenter
0
siste 30 dager
180,000
siste 90 dager
11,572,364
siste 7 dager
visninger Video
49,595,845
siste 30 dager
72,408,309
siste 90 dager
Dato visninger Video Estimert fortjeneste
18.12.2021 Sat +9,919,169 € 3.33K - € 20K
12.12.2021 Sun +9,543,159 € 3.21K - € 19.2K
06.12.2021 Mon +12,191,061 € 4.1K - € 24.6K
30.11.2021 Tue +11,726,857 € 3.94K - € 23.6K
24.11.2021 Wed +10,583,793 € 3.56K - € 21.3K
17.11.2021 Wed +10,360,628 € 3.48K - € 20.9K
05.11.2021 Fri +5,012,966 € 1.68K - € 10.1K
29.10.2021 Fri +3,070,676 € 1.03K - € 6.19K
24.10.2021 Sun +7,070,795 € 2.38K - € 14.3K
14.10.2021 Thu +6,104,649 € 2.05K - € 12.3K
05.10.2021 Tue +3,987,028 € 1.34K - € 8.04K
29.09.2021 Wed +3,583,736 € 1.2K - € 7.23K
23.09.2021 Thu +4,897,312 € 1.65K - € 9.88K
14.09.2021 Tue +3,108,950 € 1.04K - € 6.27K