Del på
Luisito Comunica Luisito Comunica
abonnenter
39,400,000
visninger Video
7,853,625,669
video count
1139
Kategori
YouTuber siden
2012
Del det, hvis du liker det

Luisito Comunica YouTube-kanal statistikk

Luisito Comunica
abonnenter
39,400,000
visninger Video
7,853,625,669
video count
1139
Anslåtte inntekter i de siste 30 dagene
€ 32.4K - € 195K
100,000
siste 7 dager
abonnenter
100,000
siste 30 dager
500,000
siste 90 dager
8,451,450
siste 7 dager
visninger Video
96,534,858
siste 30 dager
293,158,018
siste 90 dager
Dato visninger Video Estimert fortjeneste
25.09.2022 Sun +8,451,450 € 2.84K - € 17K
22.09.2022 Thu +29,818,906 € 10K - € 60.1K
12.09.2022 Mon +58,264,502 € 19.6K - € 117K
27.08.2022 Sat +35,987,728 € 12.1K - € 72.6K
17.08.2022 Wed +29,842,687 € 10K - € 60.2K
09.08.2022 Tue +3,926,655 € 1.32K - € 7.92K
02.08.2022 Tue +24,388,558 € 8.2K - € 49.2K
27.07.2022 Wed +24,654,520 € 8.29K - € 49.7K
22.07.2022 Fri +21,616,877 € 7.26K - € 43.6K
18.07.2022 Mon +24,417,926 € 8.21K - € 49.2K
13.07.2022 Wed +2,487,320 € 835 - € 5.02K
08.07.2022 Fri +17,133,417 € 5.76K - € 34.5K
04.07.2022 Mon +12,167,472 € 4.09K - € 24.5K
01.07.2022 Fri +22,215,617 € 7.47K - € 44.8K