Rewind: De best betalte YouTuberne i 2021
Del på
Mikal Mikal
abonnenter
127,000
visninger Video
33,516,173
video count
217
Land
Kategori
YouTuber siden
2018
Del det, hvis du liker det

Mikal YouTube-kanal statistikk

Mikal
abonnenter
127,000
visninger Video
33,516,173
video count
217
Anslåtte inntekter i de siste 30 dagene
€ 260 - € 1.56K
0
siste 7 dager
abonnenter
0
siste 30 dager
2,000
siste 90 dager
180,710
siste 7 dager
visninger Video
774,468
siste 30 dager
2,145,651
siste 90 dager
Dato visninger Video Estimert fortjeneste
25.12.2021 Sat +258,156 € 86 - € 520
15.12.2021 Wed +158,856 € 53 - € 320
09.12.2021 Thu +191,983 € 64 - € 387
03.12.2021 Fri +193,436 € 65 - € 390
27.11.2021 Sat +163,204 € 54 - € 329
20.11.2021 Sat +479,703 € 161 - € 967
11.11.2021 Thu +475,265 € 159 - € 958
01.11.2021 Mon +225,048 € 75 - € 453
27.10.2021 Wed +127,892 € 42 - € 257
19.10.2021 Tue +163,233 € 54 - € 329
10.10.2021 Sun +220,829 € 74 - € 445
02.10.2021 Sat +73,758 € 24 - € 148
26.09.2021 Sun +94,445 € 31 - € 190
19.09.2021 Sun +135,365 € 45 - € 272